Życie

Wartość ludzkiego życia i zdrowia nie jest bezpośrednio przeliczalna na pieniądze. Należy jednak mieć na uwadze sytuacje, w których wypłata świadczenia może Ci pomóc opłacić kosztowne leczenie lub okazać się finansowym wsparciem dla Twoich najbliższych w przypadku Twojej śmierci. Rozumiemy, że są to ponure scenariusze, a natura ludzka podpowiada unikanie myślenia o tego rodzaju sprawach. Czujemy się jednak w obowiązku uczulać naszych klientów w kwestii sytuacji trudnych oraz ostatecznych. Uważamy, że odpowiedzialne życie wymaga umiejętności przewidywania ciężkich chwil i zabezpieczenia siebie oraz swoich najbliższych od ich przykrych skutków.

Jeżeli szukasz ubezpieczenia grupowego dla pracowników Twojego przedsiębiorstwa, zajrzyj do zakładki Firma.

Czy jesteś zabezpieczony na wypadek choroby lub pobytu w szpitalu? Wiesz przecież, jak olbrzymie mogą być koszty specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Sytuacja może być szczególnie trudna, kiedy pogorszony stan zdrowia uniemożliwi Ci wykonywanie pracy zawodowej. Czy myślałeś o tym, jak poradzą sobie Twoi najbliżsi, jeżeli Ciebie zabraknie? Oczywiście żadne pieniądze im Ciebie nie zwrócą, ale warto pamiętać, że w tak ciężkich chwilach wypłata polisy może im pomóc ze spłatą różnych zobowiązań, a nawet ze zorganizowaniem swojego życia od nowa.

Zaletą produktu indywidualnego jest jego wysoka elastyczność. Pozwala to skonstruować plan ubezpieczeniowy o wysokim stopniu spersonalizowania. Zapraszamy Cię na konsultację do NordUnion, gdzie przedstawimy Ci Twoją indywidualną ofertę.

Grupa otwarta to, najprościej mówiąc, ubezpieczenie dla osób indywidualnych na warunkach odpowiadających pracowniczym ubezpieczeniom grupowym.

W odpowiedzi na dynamikę nowoczesnego rynku pracy, który charakteryzuje się częstymi zmianami zajęcia, Towarzystwa Ubezpieczeniowe stworzyły atrakcyjny produkt, który zachowuje strukturę tzw. „grupówki”, jednocześnie dając możliwość przystąpienia do oferty niemal każdej chętnej osobie.

Dominującą zaletą ubezpieczenia w ramach grupy otwartej jest szeroki zakres świadczeń dla ubezpieczonego i jego rodziny za bardzo przystępną cenę. Zachęcamy zatem do wizyty w NordUnion w celu zapoznania się z dostępną ofertą.

Ubezpieczenia kapitałowe to efektywny sposób na połączenie korzyści płynących z ochrony ubezpieczeniowej oraz gromadzenia majątku.

Jeden z najpopularniejszych produktów w ramach tej podgrupy stanowi obecnie ubezpieczenie posagowe. Tzw. „posagówka” jest formą zabezpieczenia przez rodziców przyszłości swoich dzieci. Świadczenie z tytułu polisy posagowej może umożliwić pokrycie kosztów związanych ze studiami oraz ułatwić start w dorosłość. Największym atutem tego ubezpieczenia jest fakt, że polisa zostanie Twojemu dziecku wypłacona w konkretnym, umówionym z towarzystwem momencie, nawet jeżeli w wyniku Twojej śmierci składka przestanie wpływać.

Zachęcamy również do rozważenia tzw. ubezpieczenia na życie i dożycie. Jest to rodzaj polisy, która łączy w sobie cele ochronne i oszczędnościowe. W ramach takiej oferty odkładasz kapitał na swoją emeryturę, a jednocześnie masz pewność, że jeżeli nie dożyjesz ustalonego terminu wypłaty oszczędności, to Twoi najbliżsi otrzymają wsparcie finansowe w formie wypłaty świadczenia z polisy. W praktyce oznacza to, że zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi jesteście zabezpieczeni na każdą ewentualność.