Grzegorz Kaczyński

Grzegorz Kaczyński

Grzegorz jest wysoko wykwalifikowanym konsultantem w zakresie rynku ubezpieczeń i posiada wnikliwą wiedzę na temat wszelkich niuansów w tej dziedzinie. W ramach NordUnion pełni rolę głównego zarządzającego firmą oraz koordynatora działań zespołu. Nadzoruje jakość świadczonych usług oraz dba o ciągłe podnoszenie produktywności. Jego talent managerski jest niewątpliwym efektem wielu lat doświadczenia profesjonalnego, jednak należy przyznać, że w szczególne kompetencje strategiczne wyposażyła go rola ojca trójki dzieci.
Dodatkowo do zadań Grzegorza należy kontakt z kluczowymi klientami NordUnion oraz utrzymywanie aktywnych relacji biznesowych. Aktualnie pełni on także funkcję prezesa zarządu włocławskiej grupy BNI Alfa.

Inga Kaczyńska

Inga Kaczyńska

Inga prywatnie sprawuje kierownictwo nad codziennym życiem Dużej Rodziny, a zawodowo świadczy usługi specjalistycznego doradztwa oraz pośrednictwa w zakresie ubezpieczeń, ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń życiowych indywidualnych oraz grupowych dla pracowników. Jej naturalny talent analityczny w połączeniu z latami profesjonalnej praktyki czynią z niej wszechstronnie wykwalifikowanego agenta, tym samym gwarantując klientowi plan ubezpieczeniowy precyzyjnie dopasowany do jego indywidualnych potrzeb.
Swój wolny czas lubi spędzać aktywnie, zajmując się ogrodem. W podobny sposób organizuje swój czas pracy – skupia się na działaniu w terenie i samodzielnym docieraniu do klientów.

Agata Markowska

Agata Markowska

Agata Markowska

Ewelina Kałużna

Ewelina Kałużna

Ewelina zarządza filią NordUnion we Wrześni. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku ubezpieczeń i finansów. Jako wprawiony przedsiębiorca potrafi dokładnie określać i analizować potrzeby klientów biznesowych, co umożliwia jej przygotowywanie zoptymalizowanych ofert dla firm. Jako młoda mama natomiast – rozumie, jak ważna jest właściwa troska o bezpieczeństwo swoich pociech, dlatego chętnie doradza w zakresie produktów życiowych, w ramach których można gromadzić kapitał na przyszłość dzieci.
Ewelina jest nie tylko kobietą interesu, ale również kreatywną duszą. Swoje artystyczne pasje realizuje poprzez projektowanie i szycie odzieży.

Marta Jakubowska

Marta Jakubowska

Marta zajmuje się obsługą klientów NordUnion we Wrześni. Jest odpowiedzialna za koordynację bieżących działań biura. Do wykonywania swoich obowiązków podchodzi z wyjątkową starannością i troską o detale. Konsultacje z Martą zapewnią Państwu kompleksowe doradztwo w doborze ofert ubezpieczeniowych, szczególnie zaś w zakresie produktów komunikacyjnych.Marta ceni sobie zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Jej prywatne zainteresowania obejmują film, modę oraz szeroko pojęty lifestyle.