Podróże

Wyjeżdżasz na wyczekany odpoczynek. Rozpiera Cię radość, przeżywasz wspaniałe przygody, kolekcjonujesz wspomnienia na całe życie. Być może jednak ten entuzjazm odwraca Twoją uwagę od potrzeby objęcia swojego wyjazdu odpowiednią ochroną ubezpieczeniową. To naturalne, że planując wakacje, nie chcesz wyobrażać sobie możliwych nieszczęśliwych zdarzeń, jednak nasze doświadczenie z klientami pokazuje, że do takich sytuacji dochodzi nierzadko. Może to wynikać z samego charakteru Twojego wyjazdu – nawet weekendowy wypad na narty ze znajomymi umieszcza Cię w grupie zwiększonego ryzyka złamania lub innego uszczerbku na zdrowiu.
Odpowiednio przygotowane ubezpieczenie turystyczne nie tylko pokryje koszty Twojego ewentualnego leczenia, ale również obejmie swoim zakresem usługę assistance. Ten rodzaj ochrony jest szczególnie cenny podczas wyjazdów zagranicznych, kiedy kwestie logistyczne mogą sprawić Ci dodatkowe trudności. W ramach assistance Ubezpieczyciel zapewni Ci m.in. transport do placówki medycznej, usługi tłumacza, organizację przejazdu osoby bliskiej do miejsca Twojej hospitalizacji, dostęp do infolinii medycznej, opiekę dla nieletnich dzieci, zastępczego kierowcę dla Twojej rodziny, a także pomoc z formalnościami związanymi z powrotem do kraju w razie zgubienia dokumentów.
W NordUnion jesteśmy przekonani, że poczucie optymalnej ochrony Ciebie i Twoich najbliższych zapewni Ci psychiczny spokój konieczny do cieszenia się wypoczynkiem w pełni. Odwiedź nas przed planowanym wyjazdem i sprawdź, jaką ofertę możemy dla Ciebie przygotować.