Majątek

Przypomnij sobie, jak wiele wysiłku włożyłeś w zgromadzenie swojego życiowego dorobku. Czy warto ryzykować jego utratę, podczas gdy koszt zabezpieczenia majątku jest równy niewysokiej składce rocznej?
Nasi specjaliści dokładnie przestudiują wartość przedmiotu Twojego ubezpieczenia oraz związany z nim zakres ryzyka. Profesjonalna analiza gwarantuje, że dobierzemy dla Ciebie ofertę precyzyjnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb, jednocześnie nie nadwyrężając Twojego budżetu.

Jeżeli szukasz ubezpieczenia Twojego przedsiębiorstwa, zajrzyj do zakładki Firma.

Czy zabezpieczasz dach nad swoją głową? Czy wiesz, że niewysoka składka może uchronić Cię przed jego utratą? Czy przypominasz sobie z telewizyjnych raportów twarze ludzi, których powódź lub inna klęska naturalna trwale pozbawiła bezpiecznego miejsca do spania? Wyobraź sobie, co wówczas czuli. Wyobraź sobie, co sam poczujesz, jeżeli Twoje mieszkanie spłonie w wyniku wybuchu gazu lub przez sąsiada, który zapomniał wyłączyć żelazko.

Wierzymy, że ubezpieczenie domu jest podstawową formą ochrony Twojej rodziny. Konsultanci NordUnion pomogą Ci wybrać ofertę, która zagwarantuje kompleksowe zabezpieczenie Twojego mieszkania, jednocześnie zapewniając Ci spokój o stabilną przyszłość Twoich najbliższych.

Jeżeli posiadasz gospodarstwo rolne, to zgodnie z ustawą opłacasz obowiązkowe ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa oraz OC rolnika. Zachęcamy Cię jednak, abyś rozważył poszerzenie zakresu swojego ubezpieczenia. Warto zaznaczyć, że obowiązkowe ubezpieczenie budynków obejmuje jedynie mury oraz instalacje związane z budynkiem. Aby zabezpieczyć stałe elementy wyposażenia oraz mienie ruchome wewnątrz budynków, na przykład od zdarzeń losowych lub rabunku, należy wykupić polisę dobrowolną.

Pamiętaj też o ubezpieczeniu swoich upraw. Przez wiele miesięcy pracujesz na plony, które mają zapewnić utrzymanie Twojej rodzinie. Jesteś jednak nieustannie uzależniony od kapryśnej natury. Nie pozwól aby gradobicie, przymrozek lub susza pozbawiły Twoich najbliższych środków do życia. Odwiedź konsultanta NordUnion i dowiedz się, jak najlepiej możesz ochronić owoce swojej ciężkiej pracy.

Zainwestowałeś swoje pieniądze w kupno domku letniskowego. To wyjątkowe miejsce, w którym znajdujesz wytchnienie i możesz się odprężyć. Twoja prywatna oaza spokoju. Czy pomyślałeś jednak o tym, że Twój domek jest w sposób szczególny narażony na rozmaite niebezpieczeństwa?

Ze względu na specyfikę lokalizacji (jeziora, góry, lasy) znacznie wzrasta ryzyko zdarzenia losowego i związanych z nim szkód. Brak opieki przez większą część roku wpływa na podwyższenie ryzyka kradzieży. Dodatkowo większość domków letniskowych jest wykonana z drewna, co bezpośrednio przekłada się na szczególne ryzyko pożaru.

Jeżeli cenisz sobie poczucie spokoju oraz bezpieczeństwa i chcesz zabezpieczyć swój domek letniskowy, to zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Zaniedbałeś odśnieżanie chodnika przy swoim domu, przez co ktoś złamał rękę? Twoje dziecko podczas zabawy wybiło szybę w mieszkaniu sąsiada? Potrąciłeś pieszego, jadąc na rowerze? Twój pies wybiegł na ulicę i spowodował kolizję drogową? Czy wiesz, jak zabezpieczyć się przed roszczeniami osób poszkodowanych w tego rodzaju wypadkach?
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym to szczególna forma ochrony Twojego interesu majątkowego w sytuacji, gdy wyrządzisz szkodę osobie trzeciej, wykonując czynności związane z Twoim życiem codziennym oraz użytkowaniem mienia. Co istotne, polisa obejmuje swoim zakresem także osoby Ci bliskie – współmałżonka, dzieci. Jeżeli zatem Ty lub ktoś z Twojej rodziny spowodujecie krzywdę osoby trzeciej, Ubezpieczyciel wypłaci poszkodowanemu zadośćuczynienie, dzięki czemu ominą Cię przykre konsekwencje finansowe.