Firma

Jesteś człowiekiem interesu. Poświęcasz swoje życie ciężkiej pracy i gromadzeniu kapitału. Czy pozwolisz na to, aby zdarzenie losowe Cię tego pozbawiło?
Jako przedsiębiorca masz świadomość tego, że w każdym podejmowanym przez Ciebie działaniu kluczowe jest właściwe oszacowanie wszelkich parametrów ryzyka. W związku z tym uważamy, że powinieneś rozumieć konieczność zapewnienia swojemu biznesowi odpowiedniego zabezpieczenia.
Nasi specjaliści wnikliwie przeanalizują Twoją potrzebę ubezpieczeniową i zbudują taki produkt, który będzie tej potrzebie najlepiej odpowiadał. Warto podkreślić, że personalizacja produktu jest szczególnie istotna w ubezpieczeniach firmowych, gdyż każda branża narażona jest na specyficzny dla niej rodzaj ryzyka.

Pamiętaj o tym, że firma jest nie tylko częścią Twojego majątku, ale przede wszystkim źródłem Twojego dochodu. Hala produkcyjna, salon kosmetyczny, biuro, maszyny, licencjonowany software… To narzędzia konieczne do wykonywania Twojej pracy. Czy mógłbyś bez nich kontynuować swoją działalność?

Na co dzień podejmujesz rozmaite środki bezpieczeństwa. Instalujesz gaśnice, system alarmowy, kraty antywłamaniowe. Odpowiednie ubezpieczenie powinno być bezwzględnie wpisane w Twój plan zabezpieczenia swojej firmy. Wypłata polisy niejednokrotnie już  uchroniła wiele przedsiębiorstw przed upadkiem.

W NordUnion dokładnie przyjrzymy się profilowi Twojej działalności i podpowiemy szereg rozwiązań ubezpieczeniowych, z których możesz skorzystać.

Proponujemy Ci skorzystanie z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Wykupienie tego rodzaju polisy oznacza, że Ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie za szkody wyrządzone osobie trzeciej przez Ciebie lub Twoich pracowników. Jeżeli, na przykład, prowadzisz warsztat samochodowy i nie dokręcisz koła w aucie klienta, w wyniku czego dojdzie do wypadku drogowego, to Ty jesteś za to zdarzenie odpowiedzialny a tym samym obciążony konsekwencjami finansowymi. Jesteś właścicielem drobnego sklepu i prowadzisz tam jedynie sprzedaż detaliczną? Wystarczy, że Twój klient poślizgnie się na świeżo umytej podłodze i złamie nogę. Wówczas ponosisz za to odpowiedzialność cywilną i musisz wypłacić klientowi odszkodowanie. Ubezpieczenie OC dla firm chroni Twój majątek przed obciążeniem z tytułu wypłaty roszczenia poszkodowanej osobie.

Specjaliści NordUnion są fachowo przeszkoleni, aby precyzyjnie ocenić zakres ryzyka związany z Twoim biznesem i wybrać optymalną ofertę ubezpieczeniową.

Istnieje określona grupa zawodów, do których wykonywania wymagane jest posiadanie obowiązkowego ubezpieczenia OC. Do grupy tej wliczają się działalności związane ze szczególną odpowiedzialnością, m.in.: adwokat, księgowy, architekt, lekarz, detektyw, pośrednik nieruchomości, etc.

Szczegółowe warunki obowiązkowego ubezpieczenia OC regulowane są przez ustawy i rozporządzenia dotyczące konkretnych działalności. Konsultanci w NordUnion pomogą Ci wybrać ofertę odpowiednią dla wykonywanego przez Ciebie zawodu.

Twój pracownik na pewno doceni fakt, że jako pracodawca dałeś mu możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia pracowniczego, będącego jednym z najlepiej skonstruowanych produktów życiowych dostępnych dzisiaj na rynku. W NordUnion zbudujemy ofertę, która optymalnie zabezpieczy życie i zdrowie Twoich pracowników oraz ich rodzin, dzięki czemu będą mogli oni wykonywać swoje obowiązki w poczuciu stabilności i bezpieczeństwa.

Czy wiesz, że jako pracodawca możesz być zwolniony z konieczności wypłacenia odprawy pośmiertnej? Czy wiesz, że składka w wysokości kilku złotych miesięczne znosi z Ciebie ten ustawowy obowiązek? Po szczegółowe informacje zapraszamy do NordUnion.